Pro základní funkčnost, zpříjemnění používání webu, analytické účely a v případě udělení souhlasu také pro účely cílení reklamy využíváme soubory cookies. Nastavení vlastních preferencí cookies můžete kdykoli upravit odkazem ve spodní části stránek.

       

Vše skladem

ihned k odeslání

____________________

Věrnostní systém

- sleva až 8%

____________________


Růst vlasů

Dobrý den Martine, chtěla bych Vám napsat, jak pomohl Fructavit mému synovi! Narodil se mi s diagnozou degenerativní stigmata v obličeji a časem mi lékaři sdělili, že můj syn nebude mít nikdy vlasy, pouze dětské "laguno". S tímto handicapem se potýká již 24 let. Samozřejmě to přinášelo mnoho úskalí, hlavně ve škole, kdy děti umí být opravdu kruté. V září minulého roku začal užívat Fructavit, protože měl málo minerálů a najednou chodil domů s tím, že je to úžasný, měl pocit, že je na něm "závislý", mimořádně mu chutnal. Po 3 lahvičkách Fructavitu se stalo něco neuvěřitelného - ty jeho miminkovské vlásky se mění na vlasy, dostávají tmavou barvu, nejvíce nahoře na hlavě, po stranách jsou jen sporadicky, ale přece, a přesahují délku 5 cm! Nejdelší vlas, který byl schopen mu narůst byl 2 cm. Je z toho naprosto unešený, přistoupil i na další elixíry, "šel" do Fungilenu a chce podstoupit celou kúru, kterou kdysi zcela odmítal. Martine, moc děkuji, neumíte si představit, co to pro něho znamená, kdy na klinice u všech možných lékařů slyšel verdikt, nepočítejte nikdy, že Vám na hlavě cokoliv naroste. Je to pro nás zázrak. Děkuji moc z celého srdce, Soňa.

Mám nový úžasný ohlas na Fructavit! Moje kamarádka má 5 sester, všichni se vrhají stále na nějaké očisty, mají svojí hlavu - dělají drastické očisty a po čase jim začaly padat vlasy. Podle mého si tělo sahá do zásobárny minerálů - protože je potřebuje k neutralizaci kyselin, které si při detoxu pouští do těla. Na celou kúru - Fungilen, Detoxilen a Fructavit "neslyšely". Tak jsem jim poradila "alespoň" Fructavit a to dlouhodobě. Po jedné, Martine, po jedné lahvičce Fructavitu té jedné sestře začalo růst na hlavě chmíří, měla již opravdu málo vlasů. Je naprosto nadšená, ostatní sestry chtějí okamžitě také Fructavity, možná časem dojde i na ostatní duhové elixíry a přestanou dělat svoje detoxikační drastické pokusy.

ŠTÍTNÁ ŽLÁZA

Dobrý den, za pár dní budu mít využívanou první lahvičku Fructavitu, kterou jsem užívala na sníženou funkci štítné žlázy. Při kontrole u lékaře a odběru krve nyní pan doktor zjistil, že štítná žláza je v pořádku a odběry krve na TSH byly také v normě. Nicméně mi stále tvrdí, že umělý hormon Euthyrox budu muset užívat do konce svého života. Přitom vůbec netuší, že jsem Euthyrox na základě své intuice již před rokem vysadila. Takže jsem se opět přesvědčila, jak u nás funguje zdravotnictví, kterému nejde vůbec o zdraví lidí, ale hlavně o to živit chemický průmysl, který vyrábí plno nesmyslných léků. Nikdo vám už ale neřekne, jaký tyto léky mají vliv na lidský organismus. Když jsem zkoušela s panem doktorem konzultovat moji léčbu, jestli neexistuje nějaký šetrnější způsob léčby, třeba ve formě bylinných preparátů, tak toto rezolutně odmítl a tvrdil mi, že jedině užívání hormonu mě může vyléčit. D.